Ndërlidhjet

KOLORADO


Hiri i shkrimtarit amerikan, Hunter Thompson, është shpërndarë në tokë nga një lartësi prej 47 metrash. Kjo ceremoni e veçantë varrimi është shoqëruar nga një morri fishekzjarresh dhe një spektakël i vërtetë, ashtu siç e kishte kërkuar vetë shkrimtari. Thompson, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë, vrau veten në moshën 67 vjeçare. Ai është i njohur në Shtetet e Bashkuara për komentet e tij sociale.
XS
SM
MD
LG