Ndërlidhjet

BANGKOK


Një raport i ri i agjencisë ndërkombëtare për fëmijë "Plan", zbulon se gjysmës së fëmjëve në Azi, 600 milionë syresh, iu mungon ushqimi, kujdesi shëndetësor dhe strehimi.
XS
SM
MD
LG