Ndërlidhjet

BEJRUT


Nga një shpërthim në kryeqytetin libanez Bejrut u plagosën tre njerëz dhe u shkaktuan dëme të shumta materiale. Shpërthimi ndodhi pranë një qendre tregtare. Bejruti gjatë këtij viti është përfshirë nga një numër sulmesh të tilla, të cilat i morrën jetën dhe ish kryeministrit Rafik Hariri.
XS
SM
MD
LG