Ndërlidhjet

PEKIN


Mijëra trupa kineze dhe ruse përfunduan sot ushtrimet e përbashkëta ushtarake. Ushtrimet e quajtuara "Misioni i paqes 2005" filluan në portin rus të Vlladivostokut dhe më pas vazhdun në bregdetin kinez.
XS
SM
MD
LG