Ndërlidhjet

PRAGË


Futbollistët e klubit belg të Anderlehtit janë vjedhur derisa po ndesheshin me ekipin çek Sllavia në Pragë. Hajdutët kanë thyer dhomën e zhveshjes dhe kanë marrë portofolat dhe sendet e tjera me vlerë të futbollistëve.
XS
SM
MD
LG