Ndërlidhjet

GAZË


Mijëra persona janë tubuar në veri të Gazës për të festuar tërheqjen e të gjitha kolonive të Izraelit nga Gaza. Turmës i janë bashkuar edhe qindra persona të maskuar dhe të armatosur dhe përkrahës të Hamasit, për të festuar sic e kanë quajtur fitoren e rezistencës.
XS
SM
MD
LG