Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar amerikan është vrarë dhe 4 janë plagosur nga një sulm me bombë në Afganistanin juglindor, ka njoftuar ushtria amerikane.
Ushtarët po patrullonin në provincën Paktika, kur një bombë anësore shpërtheu nën automjetin e tyre.
XS
SM
MD
LG