Ndërlidhjet

BANGKOK


Policia tajlandeze tha se ka arrestuar një algjerian, të cilin Interpoli britanik e ka identifikuar si të dyshuar për sulmet e Londrës.
Ata thanë se kanë arrestuar Atamnia Yashinen, në një rrethinë të Bangkokut, nën akuzat për posedim të 180 pasaportave false franceze dhe spanjolle.
XS
SM
MD
LG