Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy pjesëtarë të policisë së UNMIK-ut dhe 4 shtetas të huaj janë arrestuar mbrëmë në veri të Kosovës nën akuzat se janë marrë me trafikimin e njerëzve, ka njofuar zëdhënësi i UNMIK-ut Gjorgji Kakuk.
Nuk është bërë e ditur se nga cili vend janë pjesëtarët e policisë, dhe as shtetasit tjerë të huaj.
XS
SM
MD
LG