Ndërlidhjet

PARIS


Presidenti francez Jacques Chirac është shtruar në spital për shkak të një incidenti të vogël vaskular që ka çuar në probleme me të parët", ka bërë të ditur zyra e Presidëentit francez. Chirac do të qëndrojë në spital për një javë dhe gjatë kësaj periudhe ka pezulluar të gjitha aktivitetetet.
XS
SM
MD
LG