Ndërlidhjet

RIAD


Burimet saudite të sigurisë thonë se policia ka vrarë një terrorist të dyshuar dhe ka plagosur një tjetër në një shkëmbim armësh në qytetin e naftës, Dammam. Ekportuesi më i madh në botë i naftës, po lufton me militantët e lidhur me Al Qaidën që më shumë se dy vite.
XS
SM
MD
LG