Ndërlidhjet

MEDAN


Një aeroplan i një linje lokale është rrëzuar sot në Indonezi duke shkaktuar vdekjen e së paku 104 udhëtarëve dhe 39 personave në zonën e populluar ku u rrëzua.
XS
SM
MD
LG