Ndërlidhjet

SEUL


Agjencia koreano-jugore e lajmeve Yonhap, tha se Koreja Veriore ka ofruar që bisedimet për perfundimin e programit të saj bërthamor të vazhdojnë më 13 shtator në Pekin.
Agjencia thotë se Kina, ka marrë ofertën e Koresë veriore dhe i ka transmetuar atë qevrisë koreano-jugore.
XS
SM
MD
LG