Ndërlidhjet

ATHINË


Kryeministri grek Costas Karamanlis i ka uruar sot ish presidentit të Shqipërisë Sali Berisha emërimin në postin e kryeministrit.
"Shpresojmë në bashkëpunim të plotë dhe shpreh dëshirat e mia më të mira për cdo sukses personal", i ka shkruar në një letër Karamanlis Berishës.
XS
SM
MD
LG