Ndërlidhjet

KABUL


6 policë afganë dhe dy talibanë të dyshuar janë vrarë pas sulmit që ndërmorën militantët ndaj një poste policore. Incidenti ndodhi në rajonin e Gazit në jug të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG