Ndërlidhjet

JERUSALEM


Mediat amerikane dhe izraelite bëjnë të ditur se mjekët francezë nuk kanë mundur të përcaktojnë shkakun e vdekjes së udhëheqësit palestinez Jaser Arafat. Këto media përjashtojnë mundësinë e helmimit apo SIDA-s si shkaqe të vdekjes së Arafatit.
XS
SM
MD
LG