Ndërlidhjet

NEWCASTLE


Ministrat e brendshëm dhe të drejtësisë së Bashkimit Evropian po takohen në Britani me qëllim, që të arrijnë progres në një pako masash kundër terrorizmit. Takimi po kryesohet nga ministri britanik i punëve të brendshme Charles Clarke, vendi i të cilit kryeson presidencën e radhës së BE-së.
XS
SM
MD
LG