Ndërlidhjet

PARIS


Presidenti francez Jacques Chirac ka dalë nga spitali pas një jave qëndrimi atje pas problemeve me gjakun, që ndikuan dhe të parët. Presidenti 72 vjeçar tha se është në gjendje të mirë, por do të respektojë këshillën e mjekëve për një javë kufizim të aktivitetit të tij.
XS
SM
MD
LG