Ndërlidhjet

PRISHTINË


Koncerti serioz i Filharmonisë dhe Operas së Kosovës, ndezja e qirinjve dhe shpallja e fituesve të festivalit ndërkombëtar të filmit të metrazhit të shkurtër 9\11 janë ngjarjet, që shënojnë sot në Prishtinë 4 vjetorin e tragjedisë së 11 shtatorit të vitit 2001.
Institucionet dhe qytetarët e Kosovës shfaqin edhe këtë herë dhimbjen dhe solidaritetin me popullin dhe qeverinë amerikane.
XS
SM
MD
LG