Ndërlidhjet

BEOGRAD


Pesë punëtorë janë lënduar nga kollapsi i papritur i një ndërtese në qendër të Beogradit, e cila ishte dëmtuar nga një raketë amerikane gjatë bombardimeve të Jugosllavisë në vitin 1999.
Policia tha se dyshemeja e objektit të ish ushtrisë jugosllave, papritur kishte rënë dhe i kishte mbuluar punëtorët, të cilët më pas ishin dërguar në spital.
XS
SM
MD
LG