Ndërlidhjet

GUDERMES – RUSI


Ish kampioni i boksit në kategori të rënda, Mike Tyson, është pritur si hero në Çeçeni ku ka shkuar për të hapur një turne boksi të organizuar nga adminsitrata pro-ruse në Çeçeni.
Tyson është një boksier i njohur për veprime kundërthënëse gjatë karrierës së tij, përfshi dhe ngrënjen e veshit të kundërshtarit.
XS
SM
MD
LG