Ndërlidhjet

TIRANË


Persona të armatosur të panjohur, pak pas mesnatës, kanë vrarë katër vetë në qendër të Tiranës, ka kumtuar policia. Sulmuesit ishin larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia është vënë në kërkim të tyre. Mediat kanë raportuar se hetimet e para sugjerojnë se ky incident i rëndë ishte pjesë e luftimeve ndërmjet grupeve rivale.
XS
SM
MD
LG