Ndërlidhjet

BEJRUT


Autoritetet kanë kumtuar se së paku një person është vrarë dhe afro 28 të tjerë janë plagosur nga një shpërthim i bombës në Bejrut. Shpëthimi, që ndodhi pak para mesnatës, u bë në pjesën Ashrafiya të qytetit, që kryesisht është i banuar me të krishterë.
XS
SM
MD
LG