Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ambasadori i Britanisë së Madhe në Beograd dhe diplomatë të 21 vendeve të Bashkimit Evropian dhe Komisionit Evropian sot fillojnë një vizitë dy ditore në Kosovë. Delegacioni do takohet me drejtuesit më të lartë kosovarë, të UNMIK-ut dhe KFOR-it. Vizita është organizuar nën kujdesin e Britanisë që ka presidencën e rradhës së BE-së.
XS
SM
MD
LG