Ndërlidhjet

NJU ORLEANS


Kryebashkiaku i Nju Orleansit, Ray Nagin ka pezulluar kthimin e banorëve në qytet dhe ka kërkuar largimin e gjithë atyre që janë aktualisht në qytet për shkak të rrezikut nga një stuhi e re gjatë kësaj jave.
Nju Orleansi thuajse është shkatërruar plotësisht nga uragani Katrina pak javë më parë.
XS
SM
MD
LG