Ndërlidhjet

VJENË


Çmimi i një barrele nafte është rritur me 4 dollarë pas drojës për një stuhi të re në Gjirin e Meksikës në Shtetet e Bashkuara, ku gjendet dhe infrastruktura e përpunimit dhe transportit të naftës.
XS
SM
MD
LG