Ndërlidhjet

NJU JORK


Në orën 21, në Nju Jork ka filluar takimi i Grupit të Kontaktit për Kosovën. Siç informon korrespondenti i Radios Evropa e Lirë, Robert McMahon takimi është planifikuar të zgjasë deri në orën 22:30. Në këtë takim do të marrin pjesë edhe kryeadministratori i Kosovës, Soren Jessen-Petersen dhe i dërguari i Kombeve të Bashkuara për vlerësimin e situatës në Kosovë, Kai Aide.
XS
SM
MD
LG