Ndërlidhjet

NJU JORK


Kombet e Bashkuara kanë vënë sanksione ndaj personit Abdul Latif Saleh, me shtetësi jordaneze dhe shqiptare, për të cilin është thënë se ishte i lidhur me rrjetin terorist Al Kaida.
Një ditë më parë, Shtetet e Bashkuara i kanë bllokuar atij llogaritë bankare dhe pasuritë.
XS
SM
MD
LG