Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane tha se 2 ushtarë u vranë në sulmet e ndara të kryengritësve në afërsi të qytetit Ramadi. Ndërkohë, së paku 5 persona u vranë dhe 17 u palgosën nga një shpërthim vetëvrasës në një minibus në Bagdad.
XS
SM
MD
LG