Ndërlidhjet

LONDËR


Një gjykatë në Londër dënoi me 15 vjet burg një mysliman britanik për posedimin e artikujve që përdoren për sulme terroriste. Andrew Rowe u dënua për planifikimin e sulmit terrorist dhe prokurorët thanë se ai ka lidhje me Al Kaidën.
XS
SM
MD
LG