Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shefi i diplomacisë evropiane, Javier Solana takohet sot në Bruksel me zëvendëskryeministren e Maqedonisë, Radmilla Shekerinska. Zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit, marrëdhëniet mes Shkupit e Brukselit dhe gjendja politike në Maqedoni janë temat e takimit.
XS
SM
MD
LG