Ndërlidhjet

VJENË


Nëse niveli i peshkimit vazhdon me këto ritme, së shpejti detet dhe oqeanet do mbeten pa peshq, ka ngritur alarmin Fondi Botëror për Natyrën.
XS
SM
MD
LG