Ndërlidhjet

BRAJTON


Kryeministri britanik Tonny Blair pritet të mbajë sot një fjalim lidhur me përparësitë dhe planet e tij gjatë kohës së qëndrimit në postin e kryeministrit, përfshirë reformat në institucionet publike, rritjen ekonomike dhe kujdesin shëndetësor. Fjalimi do mbahet në një konferencë të laburistëve britanikë.
XS
SM
MD
LG