Ndërlidhjet

VJENË


Fondi Botëror për Natyrën alarmoi se nëse niveli i peshkimit vazhdon me këto ritme, së shpejti detwrat dhe oqeanet do mbeten pa peshq. Zëdhënësi Thamos Kaissl kërkoi ndaljen rigoroze të peshkimit komercial dhe apeloi tek konsumatorët që të kenë kujdes gjatë blerjes së peshkut.
XS
SM
MD
LG