Ndërlidhjet

DES MOINES


Një emigrant nga Kenia në Shtetet e Bashkuara realizoi dy ëndrra brenda një dite. 40 vjeçari Moses Bittok bëri betimin dhe u bë qytetar amerikan. Disa orë më vonë, ai zbuloi se së bashku me bashkëshorten kanë fituar rreth 2 milionë euro në lotarinë shtetërore në Iova.
XS
SM
MD
LG