Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot në Kosovë po qëndron komandanti i krahut jugor të NATO-s për Evropë, admirali Harry Ulrich.
Gjatë paradites ai ka takuar presidentin Ibrahim Rugova, krerët tjerë të institucioneve, liderët e partive opozitare, si dhe koordinatorin e grupeve për përgatitjen e bisedave për statusin e Kosovës.
XS
SM
MD
LG