Ndërlidhjet

KAIRO


Takimi ndërmjet kryeministrit të Izraelit, Ariel Sharon dhe presidentit të autoritetet palestinez, Mahmoud Abbas, i planifikuar për këtë të diel, është shtyrë. Duke informuar për këtë shtyrje, zyrtari palestinez, Saeb Erakat tha se vendimi për shtyrje u bë pasi pala izraelite kontaktoi me palën palestineze.
XS
SM
MD
LG