Ndërlidhjet

PRISHTINË


Nesër në Gjilan fillon procesi gjyqësor kundër Selim Krasniqit, ish oficer i lartë i TMK-së dhe pesë shqiptarëve të tjerë, që akuzohen për krime lufte ndaj bashkëkombasve të tyre, në periudhën qershor – korrik 1998, ka bërë të ditur adminsitrata e Unmikut.
XS
SM
MD
LG