Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti i SHPK-së, për Gjilanin, Dejan Jankoviq është plagosur sot në orët e para të mbrëmjes nga persona të armatosur, tash për tash të panjohur, i ka thënë programit tonë, zëdhënësi i SHPK-së, Refki Morina. Ai mëtutje ka thënë se incidenti ka ndodhur afër fshatit Kaçanik i vjetër në komunën e Gjilanin. Zoti Jankoviq është i shtrirë në një spital në Prishtinë dhe jeta e tij nuk është në rrezik.
XS
SM
MD
LG