Ndërlidhjet

BAIKONUR


Raketa ruse Soyuz iu drejtua Stacionit Ndërkombëtar të Hapsirës, për të shpënë atje ekuipazhin amerikano-rus dhe një milioner. Fizikani amerikan Gregory Olsen, raportohet se pagoi 20 milionë dollarë për udhëtimin 10 ditor në hapsirë.
XS
SM
MD
LG