Ndërlidhjet

STOKHOLM


Australianët Barry J. Marshall dhe Robin J. Warren e kanë fituar Çmimin Nobel për Mjekësi.
Juria tha se Marshall dhe Warren janë shpërblyer për punën e tyre në kërkimet për rolin e bakterieve në sëmundjet e lukthit.
XS
SM
MD
LG