Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Shtatë trupa ruse janë vrarë dhe 17 të tjerë janë plagosur gjatë luftimeve të fundit në Çeçeni. Gjatë 24 orëve të fundit agjencitë njoftojnë për 20 sulme të guerrilëve çeçenë.
XS
SM
MD
LG