Ndërlidhjet

LONDËR


Liderët e Rusisë dhe Bashkimit Evropian u takuan në Londër, që të diskutojnë për thellimin e lidhjeve tregtare dhe energjetike. Presidenti rus Vladimir Putin zhvilloi takime me kryeministrin britanik Tony Blair, presidentin e Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso dhe komisioneren për marrëdhënie me jashtë Benita Ferrero - Valdner.
XS
SM
MD
LG