Ndërlidhjet

BALI


Presidenti i Indonezisë Susilo Bambang Yudhoyono tha se sulmet terroriste po prishin imazhin e vendit. Në 60 vjetorin e themelimit të ushtrisë së Indonezisë, ai bëri thirrje që ushtria të ketë, siç tha, rol teknik dhe strategjik në luftimin e sulmeve terroriste. Së paku 22 persona u vranë, të shtunën e kaluar në Bali.
XS
SM
MD
LG