Ndërlidhjet

PRISHTINË


Besimtarët myslimanë në Kosovë dhe Shqipëri filluan sot muajin e shenjtë të Ramazanit. Agjërimi i Ramazanit konsiderohet njëra nga shtyllat bazë të fesë islame.
XS
SM
MD
LG