Ndërlidhjet

KABUL


Ushtria amerikane tha se ka vrarë 4 policë afganë, pasi ushtarët menduan se ata janë militantë. Zëdhënësit e ushtrisë amerikane thanë se policët nuk ishin të uniformuar dhe kanë filluar hetimet për rastin.
XS
SM
MD
LG