Ndërlidhjet

GJENEVË


Komiteti i Kryqit të Kuq Ndërkombëtar tha se të burgosurit në burgun ushtarak amerikan Guantanamo, kanë hyrë në grevë urie. Zëdhënsja Antonella Notari tha se gjendja është serioze dhe Kryqi i Kuq po i ndjek me shqetësim këto zhvillime.
XS
SM
MD
LG