Ndërlidhjet

BEOGRAD


"Në Kosovë vazhdojnë punët në procesin e decentralizimit dhe zbatimin e standardeve" deklaroi gjatë vizitës së tij në Beograd shefi i UNMIK-ut Soren Jessen-Peterssen. Ai gjithashtu tha se u ka bërë thirrje presidentit dhe kryeministrit të Serbisë që të kenë një angazhim më konstruktiv për problemet praktike të serbëve në Kosovë.
XS
SM
MD
LG