Ndërlidhjet

PRAGË


Autoritetet çeke e mbyllën aeroportin ndërkombëtar të Pragës pas marrjes së një e-maili anonim për vendosjen e një bombe. Asnjë bombë nuk u gjet dhe aeroporti u hap pas një ore.
XS
SM
MD
LG