Ndërlidhjet

PARIS


Autoritetet e Francës njoftuan se policia evakuoi sot punëtorët dhe vizitorët në Kullën e Ajfelit, pas një telefonate anonime për kërcënim me bombë. Kulla e lartë 324 metra është ndër atraksionet kryesore turistike në Francë.
XS
SM
MD
LG